„Bliżej – pełna łączność” – warsztaty dla Taty

archiwalne

Zapraszamy na Warsztaty dla Taty „Bliżej – pełna łączność”, które odbędą się 27 kwietnia na naszej „Wyspie”. Zapisy w sekretariacie Szkoły lub telefonicznie pod numerem 789 340 135. 

Inicjatywa Tato.Net zaprasza na warsztaty „Bliżej – pełna łączność”, czyli na ciekawe, nowatorsko zaplanowane wydarzenie dla mężczyzn, którzy chcą wzmocnić swoje ojcowskie umiejętności i stawać się bohaterami dla swoich dzieci. Warsztat „Bliżej” ma na celu przekazanie metod pogłębiania relacji ojciec – dziecko.

Zajęcia opierają się na czterech filarach efektywnego ojcostwa, do których zalicza się: zaangażowanie, stałość, znajomość dziecka i opiekuńczość.Na warsztaty zapraszamy zarówno ojców małych dzieci, jak również już dorosłych. Młodych rodziców i dziadków łączy jeden cel: uszczęśliwić dziecko. Pamiętając o tym, niezbędne jest inwestowanie w dobrą, opartą na przyjaźni, zrozumieniu i przebaczeniu, relację, a także współpraca w budowaniu i utrzymaniu wspólnego frontu wychowawczego.

Dziadkowie potrzebują odkrywać, że ich dzieci nie są już małymi szkrabami, ale są ich partnerami mającymi swoją odpowiedzialność za wychowanie kolejnego pokolenia. Natomiast młodzi rodzice – że dziadkowie chcą dla nich i ich dziecka jak najlepiej, a swoje metody i przekonania warto im szczerze i spokojnie objaśnić. Tylko wtedy, gdy dzięki dialogowi pokoleń każdy będzie wiedział, jaką rolę ma do odegrania w życiu malucha, znajdzie swoje miejsce i będzie czuł się w rodzinie chciany i kochany.

Dlaczego warto zainwestować w swoje ojcostwo?

Dzięki tym warsztatom:

  • przekonasz się jak wielki wpływ mają ojcowie na swoje dzieci
  • lepiej poznasz, co jest mocną, a co słabą stroną Twojego ojcowania
  • nauczysz się wdrażać w życie 4 podstawy dobrego ojcostwa: zaangażowanie, konsekwencja, znajomość, wychowanie
  • zobaczysz, które potrzeby swego dziecka zaspokajasz w sposób wystarczający, a nad zaspokojeniem których musisz jeszcze popracować
  • uzyskasz od innych ojców feedback (informację zwrotną) i odkryjesz tajemnicę dobrego kontaktu z dzieckiem
  • poznasz praktyczne metody budowy ojcowskiego planu działania.

Warsztaty poprowadzą Trenerzy Tato.Net Dariusz Cupiał i Michał Krzywina

Bez tytułu

partnerzy akcji warsztaty dla taty