o nasTatawtarapatach to magazyn lifestylowo – parentingowy z duszą. Rodzice i eksperci (a także eksperci – Rodzice) tworzą artykuły na każdy interesujący Was temat.

Mężczyźni w naszej kulturze jeszcze długo  odgrywać będą drugoplanową rolę we współprzeżywaniu ciąży, wychowaniu dziecka już od pierwszego oddechu. Prasa parentingowa w znacznej większości adresowana jest do kobiet, a prezentowane w niej treści często pozbawione są konkretnych informacji.

Tatawtarapatach.com ma Was nie tylko zaciekawić tematem, ale także obudzić w Was ducha opiekuńczości innego niż oczywiste w polskiej rodzinie “zarabianie na chleb” … zarazić fascynacją nad niepoznanym zjawiskiem jakim jest kształtowanie się Nowego Człowieka od poczęcia po „prawie dorosłość”, czyli wiek nastoletni.  W jaki sposób? Poruszamy tematy różne – nie tylko te poradnikowe. Oprócz standardowych porad ekspertów poczytacie tu o problemach psychologicznych, duchowych – tak często pomijanych w tradycyjnych poradnikach dla Rodziców.

Tatawtarapatach.com to ogólnopolska inicjatywa społeczna istniejąca od 6 września 2012 roku, która angażuje w swoją działalność rzesze ekspertów, ludzi młodych i starszych, ambitnych, z pasją … 

Choć strona kierowana jest głównie do “zielonych” w rodzaju męskim, piszą dla nas także kobiety. Dlaczego? To one przez lata pełniąc rolę na stanowisku “family menagera” więdzą co i w jaki sposób przekazać do Waszej wiadomości. Bez zbędnych nerwów i emocji, które tak często w życiu codziennym zakłócają komunikację między partnerami właśnie w momencie pojawienia się nowego istnienia …

W końcu: tatawtarapatach to oczywiście także miejsce dla Mam. Przedstawiane przez nas informacje nie są nacechowane płciowo, czy „przesiąknięte” stereotypami. W kwestii tematów takich jak: związek, bycie (dobrym) Rodzicem, tworzenie (szczęśliwej) Rodziny ważne jest obustronne porozumienie, prawda?

 czytaj więcej w Regulaminie

Wspólnie budujmy nową rzeczywistość!

zachęcamy do lektury i dyskusji –

zespół pracujący dla tatawtarapatach.com