TESTOWNIA: Kosmetyki dla Taty – WARS ZERO i WARS SENSITIVE

WARS SENSITIVE

Linia WARS SENSITIVE powstała specjalnie z myślą o delikatnej i wrażliwej męskiej skórze, skłonnej do podrażnień powodowanych codziennym goleniem. Składniki aktywne kosmetyków pielęgnują skórę pozostawiając ją gładką i świeżą, bez śladów zaczerwienienia. Poczuj delikatny dotyk kremowej pianki do golenia oraz łagodzące właściwości balsamu po goleniu z linii WARS SENSITIVE.

WARS_Sensitive_balsamSpecjalnie dla wszystkich mężczyzn z wrażliwą skórą marka WARS opracowała wyjątkową linię kosmetyków do golenia WARS SENSITIVE. Stanowi ona odpowiedź na oczekiwania tych Panów, którzy prócz dokładności golenia poszukują kosmetyków, które zadbają o skórę i przyniosą jej ukojenie. WARS przedstawia nową, delikatną piankę do golenia oraz balsam po goleniu WARS SENSITIVE.

WARS_Sensitive_piankaŁagodząca pianka WARS SENSITIVE doskonale zmiękcza zarost przygotowując skórę do golenia. Precyzyjnie dobrane składniki aktywne: wyciąg z aloesu i wyciąg z rumianku zawarte w pianie, już podczas golenia pielęgnują skórę łagodząc wszelkie podrażnienia.

Łagodzący balsam po goleniu WARS SENSITIVE doskonale się wchłania nie pozostawiając na skórze „tłustego” filmu. Aktywne składniki: wyciąg z aloesu, witamina E, prowitamina B5 – doskonale pielęgnują i odżywiają skórę po goleniu.

Linia męskich kosmetyków WARS ZERO –  ZERO zapachu, ZERO parabenów, ZERO sztucznych barwników

Wars_ZERO_balsam do golenia_z_brailemKosmetyki z linii WARS ZERO zapewniają niezwykle skuteczne golenie i maksymalną pielęgnację skóry po goleniu. Unikalna cecha tej serii, czyli ZERO zapachu, ZERO parabenów i ZERO sztucznych barwników sprawia, że kosmetyki WARS ZERO mogą być stosowane także przez mężczyzn ze skórą wrażliwą i skłonną do podrażnień. Innowacją w kategorii kosmetyki, która została zastosowana przy produktach linii WARS ZERO jest wprowadzenie na opakowania oznaczeń dla osób niewidomych.

Zdrowa, gładka i dobrze odżywiona skóra twarzy to wizytówka każdego nowoczesnego mężczyzny. Niestety codzienne golenie nie zawsze wpływa pozytywnie na jej kondycję a tym samym wygląd. Kosmetyki z linii ZERO stanowią odpowiedź na oczekiwania wszystkich tych mężczyzn, którzy poszukują delikatnych i skutecznych produktów do pielęgnacji twarzy. Marka WARS ZERO przedstawia żel do golenia oraz balsam po goleniu, które zmienią codzienną rutynę w czystą przyjemność.

Łagodzący żel do golenia WARS ZER WARS O doskonale zmiękcza zarost odczuwalnie zwiększając komfort i skuteczność golenia. Zawarte w nim aktywne składniki – wyciąg z aloesu, witamina E, prowitamina B5 – łagodzą podrażnienia powstałe w trakcie golenia, pielęgnują i nawilżają skórę.

Wars_ZERO_zel do golenia_z_brailemWygodny w aplikacji łagodzący balsam po goleniu WARS ZERO idealnie się wchłania nie pozostawiając na skórze tłustego „filmu”. Aktywne składniki balsamu – bisabolol, witamina E, prowitamina B5 – doskonale pielęgnują i odżywiają skórę pozostawiając ją świeżą i gładką. Dzięki wyjątkowej formule: ZERO zapachu, ZERO parabenów, ZERO sztucznych barwników oraz wyselekcjonowanym składnikom aktywnym kosmetyki z linii WARS ZERO są delikatne i bezpieczne dla skóry, nawet tej najbardziej wrażliwej. Innowacyjne oznaczenie linii WARS ZERO alfabetem Braille’a ułatwia identyfikację produktów przez osoby niewidome w miejscu sprzedaży oraz korzystanie z nich podczas golenia. Nowoczesny design produktów z tej linii sprawia, że doskonale prezentują się na półce sklepowej oraz w łazience. Delikatna kompozycja zapachowa zawarta w kosmetykach WARS SENSITIVE pozwala zachować uczucie świeżości przez cały dzień.

KONKURS – wygraj testowane kosmetyki firmy MIRACULUM w Mikołajkowym Konkursie!

KONKURS WARS GRUDZIEŃ