Serwis ifirma.pl od 2001 roku umożliwia małym i średnim przedsiębiorcom samodzielne prowadzenie księgowości internetowej oraz nielimitowane wystawianie wszystkich rodzajów faktur i rachunków. Usługa jest przeznaczona dla osób, które rozliczają się na podstawie KPiR  lub ryczałtu -„vatowców” i „nievatowców”.

W ifirma.pl faktury można wystawiać w każdej przeglądarce oraz na urządzeniach mobilnych, a potem wysłać je e-mailem lub pocztą. Ponadto serwis oferuje darmowy moduł magazynowy i CRM online, a w nim statystyki do monitorowania przychodów i wydatków w postaci przejrzystych wykresów, windykację, bazę kontrahentów, moduł kadrowo-płacowy oraz repozytorium dokumentów firmy.

Serwis jest zintegrowany z Allegro i najpopularniejszymi platformami e-commerce. Użytkownicy ifirma.pl mogą też wygenerować e-deklarację do urzędu skarbowego i PIT roczny na podstawie danych z systemu, a także korzystać z usług kurierskich.

Pierwsze 3 miesiące korzystania z ifirma.pl są darmowe. Po tym okresie można zdecydować się na pełnopłatną wersję aplikacji ifirma.pl ze stałym dostępem do pomocy ekspertów ds. księgowości lub pozostać przy bezpłatnym programie do fakturowania. Serwis oferuje też usługi biura rachunkowego ifirma.pl, które posiada licencję na prowadzenie działalności księgowej i stosowne ubezpieczenie OC.

Nasze artykuły:

ifirma400