„Pierwszy portal dla ojców” – tatawtarapatach.com!

tatawtarapatach.com

Tatawtarapatach.com to magazyn informacji dla ojców, którzy nie mają zielonego pojęcia.

Mężczyźni w naszej kulturze jeszcze długo  odgrywać będą drugoplanową rolę we współprzeżywaniu ciąży, wychowaniu dziecka już od pierwszego oddechu. Dlatego nasz magazyn ma na celu zaangażowanie niedoświadczonych, „zielonych” – przyszłych i obecnych – ojców „w sprawę”. Tatawtarapatach.com ma Was nie tylko zaciekawić tematem, ale także obudzić w Was ducha opiekuńczości innego niż oczywiste w polskiej rodzinie „zarabianie na chleb” … zarazić fascynacją nad niepoznanym zjawiskiem jakim jest kształtowanie się NOWEGO człowieka od poczęcia po wczesne lata szkolne.

zachęcamy do lektury i dyskusji –

zespół pracujący dla tatawtarapatach.com

Pisaliśmy o naszej stronie już październiku (23.10.2012, nasz pierwszy post), kiedy miesiąc po zarejestrowaniu portalu (6.09.2012) pełną parą ruszyły roboty w naszym magazynie wiedzy dla „zielonych ojców”. 

Niestety wczoraj w programie porannym, znanej stacji telewizyjnej dowiedzieliśmy się, że wcale nie przyszliśmy Ojcom z pomocą pierwsi. W porannym reportażu przedstawiony został redaktor naczelny portalu, który dumnie zaprezentował udział w tworzeniu pozytywnego wizerunku tacierzyństwa oraz udzielaniu pomocy merytorycznej ojcom, by mogli być lepsi …

Statystyki mówią jednak same za siebie. Portal, o którym mowa w reportażu, rzekomo”Pierwszy portal dla ojców … „, został zarejestrowany 26 października 2012, a pierwszy post, na stronie (opartej na tym samym systemie zarządzania treścią jak tatawtarapatach.com) został opublikowany dnia 1 listopada 2012 roku.

Jedyne na co w tym momencie możemy liczyć to profesjonalne sprostowanie.

Pozdrawiamy!

Redakcja