Porada prawna direct z okazji Dnia Ojca (20 – 28 czerwca 2013)

Jesteś ojcem?

Skorzystaj z bezpłatnej porady prawnej!

Z okazji Dnia Ojca została uruchomiona specjalna bezpłatna linia telefoniczna dla wszystkich ojców potrzebujących porady prawnej w sprawach związanych z m.in. prawem rodzinnym. Inicjatorem akcji jest firma prawnicza Availo Prawo Direct wraz z portalem społecznościowym eBobas.pl.   Akcję „porada prawna direct dla taty” objęło patronatem Stowarzyszenie Centrum Praw Ojca i Dziecka.

Każdy tata, który w dniach od 20 do 28 czerwca, w godzinach 8.00 – 20.00 zadzwoni pod numer 22 22 80 800 (koszt połączenia według stawek operatora), powołując się na hasło kampanii „porada prawna direct dla taty” otrzyma bezpłatną poradę prawną. Dyżurujący pod telefonem adwokaci i radcowie prawni będą odpowiadać na wszystkie pytania, udzielać porad a nawet jeśli trzeba, pomogą przygotować pozew, odwołanie lub umowę.

Na infolinię można dzwonić w sprawach związanych z prawem rodzinnym i innymi problemami, które mogą interesować mężczyzn wychowujących dzieci np.:

  • Czy pracodawca musi zgodzić się na urlop ojcowski?
  • Czym kieruje się sąd orzekając przy rozwodzie o opiece nad dzieckiem?
  • Czy mając niskie dochody, muszę płacić alimenty?
  • Czy jeżeli wyjadę pracować za granicę, to czy mojej rodzinie należą się jakieś świadczenia socjalne z tego tytułu?

W tych i innych sytuacjach związanych z opieką nad dzieckiem, uprawnieniami pracowników wychowujących dzieci czy rodzicielstwem, każdy tata będzie mógł otrzymać pomoc wykwalifikowanego prawnika.

 

Availo jest innowacyjną firmą prawniczą, która świadczy wysokiej jakości usługi prawne direct. Availo zatrudnia jedynie wykwalifikowanych adwokatów i radców prawnych. www.availo.pl


eBobas.pl jest portalem społecznościowym. Dziennikarze i wybitni lekarze – prowadzą przyszłych rodziców do szczęśliwego poczęcia dziecka, radzą jak zdrowo  przejść ciążę i wychowywać dzieci, od momentu narodzin do ósmego roku życia. www.ebobas.pl

wydarzenia