Prezent dla dziecka to problem? Nie musi tak być!

Jeśli wybierasz się z wizytą do przyjaciół, rodziny czy krewnych, którzy zostali świeżo upieczonymi rodzicami i nie wiesz co kupić noworodkowi w prezencie, nie przyjmuj się. Wiele osób ma  tym problem. To oczywiste, ze chcemy aby prezent był trafiony i przydatny. Oto kilka podpowiedzi.

Przede wszystkim staraj się kupować produkty dobrych marek. Ważne jest, żeby były bezpieczne, nie alergizowały, były wykonane z odpowiednich dla dziecka materiałów. Będą one służyły dzieciom i rodzicom na lata. Polecamy miedzy innymi produkty firmy „Poofi”. Są naprawdę z najwyższej polki i nie wyczyszcza naszych kieszeni do cna.

Grzechotka

To od wielu, wielu lat najpopularniejszy prezent. Najlepsze są te o niewielkich rozmiarach, które mieszczą się w malutkich rączkach noworodka. Dobre są też te większe, do powieszenia nad dziecięcym łóżeczkiem, oraz tak zwane „gryzaczki”. To pewne, że będą one najukochańszymi zabawkami Malucha, szczególnie w okresie okresie ząbkowania.

Kocyk lub ręczniczek

Jest to bardzo praktyczny prezent. Najważniejsze, aby był mięciutki, delikatny dla skóry niemowlęcia. Piękne są te w pastelowych kolorach. Wybierając kocyk, warto zwrócić uwagę, z czego został wykonany – najlepszy dla dziecka będzie ten z bawełny lub mikrofibry. Ciekawym pomysłem jest też kocyk lub ręcznik z wyhaftowanym imieniem dziecka. Będzie nie tylko bardzo przydatny, ale w przyszłości będzie stanowił miłą pamiątkę.

Pampersy lub pieluszki

Zwróćmy uwagę na to, że Maluch jest na razie za mały żeby docenić nasz wyszukany prezent, dlatego możemy spróbować odciążyć trochę rodziców, kupując to, co jest potrzebne codziennie – pampersy. Rodzice zużywają ich ogromne ilości każdego dnia. Zamiast tradycyjnych pampersów możesz kupić także tort pampersowy, który zyskuje coraz większą popularność wśród podarunków na szczególne okazje. Natomiast pieluchy wielokrotnego użytku na pewno zachwycą każdego eko – Rodzica.

Podsumowując, do wyboru prezentu dla niemowlaka podejdźmy z sercem i głową. Poświęćmy na to trochę czasu. Niekiedy warto zapytać rodziców wprost czego najbardziej potrzebują. Pamiętajmy, że idealny prezent, który ucieszy Rodziców i Malucha wcale nie musi być drogi i wyszukany – przede wszystkim bowiem powinien być … trafiony!

Gdzie szukać?

Jednym z miejsc, w których znajdziecie wyjątkowe prezenty jest coocoo.pl. Znajdziecie tam stworzone z myślą o wrażliwej i delikatnej skórze dziecka poduszki do karmienia oraz kocyki Poofi, wykonane z niezwykle miękkich i przyjemnych w dotyku materiałów. Polski producent dba o to, aby były one naturalne i atestowane.

fot źródło: coocoo.pl; poofi (na zdjęciu poduszka stabilizacyjna Poofi) / red. tatawtarapatach.com