red portalu

Dominika Glińska (DG) redaktor naczelna

Absolwentka polonistyki. W wolnych chwilach czyta, pisze, rysuje i fotografuje. Ma zwariowaną, wszechstronnie utalentowaną siostrę i ukochanego czteroletniego synka, którzy inspirują ją przy wyborze tematyki tworzonych przez nią tekstów. Jej przeszłość zawodowa związana jest z bankiem i pewną korporacją. Miłośniczka wszystkiego co związane z folklorem. Uwielbia super bohaterów Marvela szczególnie tych, w których aktualnie wciela się jej syn.

Kamil Rokociński (KR) redaktor wspomagający

Prywatnie tata trzech małych łobuziar: Julki, Rozalki i Hani, do tego mąż czwartej – Agnieszki. Do niedawna pracownik jednej z warszawskich agencji reklamowych, dziś tata na pełnym etacie i dziennikarz hobbysta. Z wykształcenia psycholog i filolog. Jego pasją są podróże i fotografia.

Tomasz Gliński  admin, analityk statystyk

Haracze, porwania, wymuszenia … Dzięki niemu strona trzyma się "jakoś"."Ma fajną żonę i fajne dziecko". Administrator sieci i programista. Interesuje go bezpieczeństwo w sieci. wszystko co związane z rowerami, samochodami, muzyką. Więcej grzechów nie pamięta.

Gościnnie:

Marta Gralińska (MG)

Manuela Bachanek (Mamisynka)

Praktykanci:

Marta Obłąkowska (praktyki), recenzent Patrycja Niemyjska (praktyki), Daria Sójka (praktyki), Sylwia Kuklińska (staż), Kamil Urbański (Rayner) (praktyki), Paulina Krupska (staż), Marcin Giziewicz (praktyki), Tata z księżyca, Sh-y (ojcowie incognito)
 

 o współpracy przeczytasz więcej w Regulaminie