Spis teatrów dla dzieci w Warszawie

Razem z dzieckiem możesz realizować swoje pasje i zainteresowania. Nie będzie to co prawda nadrabianie repertuarowych zaległości, ale uczestniczenie w spektaklach dla Maluchów, dzieci młodszych, lub młodzieży. Kto wie, może uda Ci się zarazić dziecko swoją pasją?

Poniżej przedstawiamy spis teatrów dla dzieci w Warszawie. Szczegółowe informacje takie jak: krótka charakterystyka, rodzaje spektakli, numery telefonów, faxów, adresy e-mailowe znajdziecie w pliku pdf do pobrania poniżej:

Teatr Baj – www.teatrbaj.waw.pl – ul. Jagiellońska 28
Teatr Lalka – www.teatrlalka.waw.pl – Plac Defilad 1
Teatr Guliwer – www.teatrguliwer.waw.pl – Różana 16
Scena Dziecka – Stołeczne Centrum Edukacji Kulturalnej – www.scek.pl/teatr/scena-dziecka – ul. Jezuicka 4
ASSITEJ – www.assitej.pl – ul. Bartyckiej 18
Instytut Teatralny im.Zbigniewa Raszewskiego – www.instytut-teatralny.pl – ul. Jazdów 1
Teatr Rampa na Targówku – www.teatr-rampa.pl – ul. Kołowa 20
Teatr Maskarada – www.maskarada.waw.pl/t/ – ul.Stolarska 2/4

lista